• Lyžiarsky výcvik „Ski Telgárt“

• 27.03.2018 15:54
        • Na lyžiarsky výcvik sme išli 15. januára 2018. Ráno nás pred telocvičňou čakal autobus, ktorým sme išli do lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. Cesta bola dlhá. Boli sme tam od pondelka do piatka.
        • Malý veľký talent

• 27.03.2018 10:18
        • Prvýkrát sa postavil pred publikum v minulom školskom roku v rámci školského kola súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko. Zaujal nás takmer okamžite – šťúple chlapča s veľkým hlasom a ohromným rozprávačským talentom.
        • Chráňme si naše vtáctvo

• 23.03.2018 14:24
        • Príroda, zvieratá, rastliny aj živočíchy sú často ohrozené činnosťou človeka a prostredím, ktoré sám vytvára. Preto si všetko živé zaslúži ochranu a pomoc od  nás ľudí, aby sme si zachovali zeleň, stromy a zvieratá aj pre budúce pokolenia.
        • Vesmír očami detí

• 10.05.2018 09:06
        • Tak ako aj po minulé roky i tento školský rok sa naši žiaci ŠKD v Starom Tekove zapojili do výtvarnej súťaže Vesmír očami detí.