• Lyžiarsky výcvik „Ski Telgárt“

• 27.03.2018 15:54
      • Na lyžiarsky výcvik sme išli 15. januára 2018. Ráno nás pred telocvičňou čakal autobus, ktorým sme išli do lyžiarskeho strediska Ski Telgárt. Cesta bola dlhá. Boli sme tam od pondelka do piatka. Keď sme dorazili do strediska, tak sme sa vybalili a išli sa lyžovať. Boli sme rozdelení do troch skupín. Prvá skupina, tí, ktorí sa nevedia lyžovať. Druhá skupina, tí, ktorí sa vedia lyžovať. A tretia skupina, tí, ktorí sa vedia najlepšie lyžovať. Každý deň sme sa lyžovali asi tak tri hodiny doobeda aj poobede. V stredu bol taký oddychový deň, pretože sme sa boli lyžovať iba raz. Popoludní sme si spravili výlet na miesto, kde vyviera Hron a navštívili sme mesto Telgárt. Príjemné prostredie nám spríjemňoval skrotený jeleň. Dal sa aj pohladkať. Tých 5 dní ubehlo ako voda. Veľmi sa nám lyžiarsky výcvik páčil, odniesli sme si nezabudnuteľné zážitky.

Kristína Kúdeľová (6. ročník)

alebo