• Milí rodičia,
          moje meno je Ivana Šebová a už ste boli na začiatku šk. roka informovaní, že budem na Základnej škole Štefana Senčíka od školského roka 2023/24 pôsobiť ako školská psychologička.

V škole budem pracovať každý deň v časoch:
          Po: 8:00-12:00
          Ut: 12:30-15:30
          Str: 8:00-13:00
          Štv: 12:30-15:30
          Pi: 8:00-12:00

V budove školy ma môžete nájsť na 2.poschodí oproti 1. A triede
          Kontaktovať ma môžete cez Edupage, mailom na ivana.sebova@zsstarytekov.sk alebo telefonicky 0948 119 827 v konzultačných hodinách.

Rada by som sa vám ešte v krátkosti predstavila :)
          Pochádzam priamo zo Starého Tekova a na ZŠ Štefana Senčíka som strávila 9 rokov, preto som veľmi rada, že na nej budem opäť pôsobiť už v inej pozícii a tak prispievať k duševnej pohode vašich detí :)
          Vysokú školu som vyštudovala na UPJŠ v Košiciach. Po škole som pracovala ako psychologička na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny v Leviciach. Mám 2 deti, som vydatá a momentálne bývam s rodinou v Kozárovciach.

Vo svojej práci dodržiavam Etický kódex pedagogických a odborných zamestnancov, Etický kódex Slovenskej komory psychológov a Nariadenie GDPR 2016/679, ako aj Štandardy odborných činností v práci školského psychológa.
          Práca školského psychológa spočíva hlavne v psychologickom poradenstve (individuálne konzultácie a poradenstvo pre žiakov, rodičov a pedagógov) a spolupodieľaní sa na preventívnych programoch pre žiakov.
          Môžete sa na mňa s dôverou obrátiť, všetky vami a vašimi deťmi zdelené informácie budú u mňa v bezpečí.
          V prípade ak sa konzultácie (tzn. 1 až 2 stretnutia s dieťaťom) posunú na úroveň dlhodobejšieho poradenstva, budem vás o tom informovať a v tom prípade poprosím o podpis Informovaného súhlasu s odbornou psychologickou starostlivosťou v danom školskom roku, budem vás zároveň kontaktovať aj telefonicky a všetky podrobnosti vám vysvetlím.
          Kedykoľvek počas pracovnej doby ma neváhajte kontaktovať najlepšie cez Edupage, prostredníctvom mailu ivana.sebova@zsstarytekov.sk alebo telefonicky, aby sme si mohli následne dohodnúť osobné stretnutie v prípade potreby.
          Teším sa na vzájomnú spoluprácu :)
          Prajem vám krásny deň, Vaša školská psychologička