• Vesmír očami detí

• 10.05.2018 09:06
      • Tak ako aj po minulé roky i tento školský rok sa naši žiaci ŠKD v Starom Tekove zapojili do výtvarnej súťaže Vesmír očami detí. Súťaž vyhlásila Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove. Najkrajšie práce sme poslali do okresného kola Tekovská hvezdáreň v Leviciach. Žiaci spracovali tému ľubovoľnými technikami, najčastejšie to bola kresba temperou, koláž a pastel. Predstavy detí o vesmíre boli rôzne, ale ich spoločným znakom bola farebnosť a pestrosť vesmírnych dopravných prostriedkov, planét  a bytostí. Žiačka 4. ročníka Nela Bajanová obsadila pekné 8. miesto.

Fotogaléria:

alebo