V predvianočnom období žiaci našej školy vyjadrili svoju spolupatričnosť pri riešení problémov psíkov, ktorí stratili svojho pána, svoj domov a potrebujú pomoc dobrých ľudí. Na návrh členov školského parlamentu sa vyzbierali veľmi potrebné veci pre útulkáčov. Deky, krmivo, postroje, hračky, koberčeky osobne odovzdali dve deviatačky Margaréta Hercová a Ema Melicherová v útulku na sídlisku Lipník, ktorý funguje za obetavej pomoci pani Milky Kurekovej. Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí nezostali ľahostajní a prejavili lásku ku zvieratkám v núdzi.
Mgr.Zita Nichtová



