• Výtvarná súťaž “ Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO“

• 17.12.2019 08:00
        • Aj tento školský rok sa žiaci ŠKD –zapojili do okresnej výtvarnej súťaže na tému: „Záchranári na lúke, v lese, v horskom teréne.“

Žiaci sa pri tvorbe rozprávali a kreslili  helikoptéry, sanitky, záchranárov. Zopakovali sme si ako a kedy voláme na číslo 112.

V súťaži sme obsadili  v II. kategórii: 1. miesto - Valentína H. a 2. miesto Jakub H. Žiakom gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

• SÚŤAŽ V PREDNESE POVESTÍ Šaliansky Maťko – školské kolo

• 16.12.2019 20:32
        • 12. december 2019 sa niesol v duchu recitácie slovenských povestí. Zastúpenie sme mali v I. kategórii 10 žiakov a v II. kategórii 9 žiakov. Interpretácie povestí boli kvalitné, a tak porota v jednotlivých kategóriách udeľovala 2 miesta. Ďakujeme všetkým recitátorom za odvahu a čas, ktorý recitácii venovali.

• Olympijský deň

• 03.12.2019 21:06
        • Žiaci z Atletického krúžku pri ZŠ Štefana Senčíka v Starom Tekove sa 3.12.2019 zúčastnili Olympijského dňa v Tlmačoch so zameraním na biatlon. Veľkým prekvapením bolo stretnutie s Anastasiou Kuzminovou a ďalšími významnými reprezentantmi Slovenska v atletike.