• Výtvarná súťaž “ Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO“

• 17.12.2019 08:00
      • Aj tento školský rok sa žiaci ŠKD –zapojili do okresnej výtvarnej súťaže na tému: „Záchranári na lúke, v lese, v horskom teréne.“

V súťaži sme obsadili  v II. kategórii: 1. miesto - Valentína H. a 2. miesto Jakub H. Žiakom gratulujeme a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.

Žiaci sa pri tvorbe rozprávali a kreslili  helikoptéry, sanitky, záchranárov. Zopakovali sme si ako a kedy voláme na číslo 112.ň

Fotogaléria: