• SÚŤAŽ V PREDNESE POVESTÍ Šaliansky Maťko – školské kolo

• 16.12.2019 20:32
      • 12. december 2019 sa niesol v duchu recitácie slovenských povestí. Zastúpenie sme mali v I. kategórii 10 žiakov a v II. kategórii 9 žiakov. Interpretácie povestí boli kvalitné, a tak porota v jednotlivých kategóriách udeľovala 2 miesta. Ďakujeme všetkým recitátorom za odvahu a čas, ktorý recitácii venovali.

Vyhodnotenie recitačnej súťaže:

I. kategória:

1. miesto – Alica Sabová - 3. ročník

2. miesto – Rebeka Hostinská - 3. ročník, Elena Fabianová – 2. ročník

3. miesto – Zoja Kubíková - 3. ročník, Laurika Bátovská – 3. ročník

II. kategória:

1. miesto - Andrej Čižmár – 5. ročník

2. miesto – Jakub Herc - 4. ročník

3. miesto – Laura Šumerajová - 4. ročník, Šimon Lazar - 4. ročník

Víťazom srdečne gratulujeme! Obvodné kolo sa uskutoční 16. januára 2020 v Spoločenskom dome Tlmače - Lipník.

Fotogaléria: