• Literárna súťaž “Jeseň vo veršoch”

• 07.01.2019 13:38
        • Literárna súťaž “Jeseň vo veršoch” má svojich víťazov:

1. miesto: Marek Nichta (7. ročník)
          2. miesto: Laura Bátovská (7. ročník)
          3. miesto: Tobiáš Lastič (6. ročník)

Víťazom gratulujeme a prajeme veľa tvorivých chvíľ v ďalšej práci.
        • SÚŤAŽ V PREDNESE POVESTÍ - ŠALIANSKY MAŤKO

• 03.01.2019 10:53
        • Školské kolo Šalianskeho Maťka sa uskutočnilo 12. decembra 2018 v 4.B triede. Noví a skúsenejší recitátori si vyskúšali svoje schopnosti v prednese povestí. Súťažilo sa v troch kategóriách. Prvá kategória 2.-3. ročník, ktorá mala najväčšie zastúpenie. Druhá kategória 4.-5. ročník a tretia kategória 6.-7. ročník.

• IMATRIKULÁCIA PRVÁKOV

• 30.01.2019 15:47
        • Mesiace a roky ubiehajú, sú stále vzdialenejšie, ale krásna chvíľa v nás ostáva celý život. Takúto krásnu chvíľu prežili aj naši prváci počas ich imatrikulácie. Tak ako každý rok, aj teraz sme sa stretli v kultúrnom dome, kde sa konala táto pekná slávnosť.

• Exkurzia Banská Štiavnica

• 25.11.2018 16:48
        • 21.novembra 2018 sme sa vybrali so žiakmi na exkurziu do Banskej Štiavnice. Mestečko dýcha históriou, a akoby zázrakom ostalo nedotknuté modernou dobou. Prvou zastávkou bol evanjelický cintorín, kde sa nachádza skutočný aj symbolický hrob Márie Pischlovej.