• IMATRIKULÁCIA PRVÁKOV

• 30.01.2019 15:47

• Mesiace a roky ubiehajú, sú stále vzdialenejšie, ale krásna chvíľa v nás ostáva celý život. Takúto krásnu chvíľu prežili aj naši prváci počas ich imatrikulácie. Tak ako každý rok, aj teraz sme sa stretli v kultúrnom dome, kde sa konala táto pekná slávnosť. Tu sa mohli naši prváci predviesť, čo všetko sa za dva mesiace naučili. Na pomoc im prišiel ich známy kamarát Hups, ktorý ich aj v škole sprevádza počas čítania a písania. Prváci spolu s Hupsom riešili  úlohy zo slovenčiny, z matematiky, spolu si zaspievali i zatancovali a za každú zvládnutú úlohu dostali jedno písmenko, s pomocou ktorého vylúštili heslo, ktoré ich posunulo až do zdarného konca, na ktorom ich čakalo pasovanie za prvákov našej školy. Pán riaditeľ sa zhostil  žezla a slávnostne pasoval našich prvákov za žiakov školy. Každý prvák dostal pekné darčeky, za ktoré sa touto cestou chcem poďakovať všetkým sponzorom. Ani sme sa nenazdali a prišiel koniec. Na záver by som chcela našim malým prvákom popriať všetko dobré, aby sa stále darilo.

Jana Kosorínová, vychovávateľka

Fotogaléria: