• Pre žiakov

• Ahoj, milý žiak, milá žiačka, volám sa Ivana, som školská psychologička a som tu pre Teba.

Na školského psychológa sa môžeš obrátiť napríklad v týchto situáciach:

• Ak máš problémy s učením
          • Ak potrebuješ pomôcť s výberom strednej/vysokej školy
          • Ak nevychádzaš dobre s kamarátmi
          • Ak cítiš nadmerný stres a trému, smútok alebo iné negatívne pocity
          • Ak si obeťou šikany a kyberšikany (kyberšikana – šikana realizovaná prostredníctvom sociálnych sietí – tzv. počítačová šikana)
          • Ak máš problém s kybergroomingom (označuje druh psychickej manipulácie realizovanej prostredníctvom internetových komunikačných prostriedkov, ako sú verejné chaty, instant messengery alebo sociálne siete. Takzvaní "groomeri" využívajú tieto prostriedky na nadviazanie dôverných vzťahov a svoje obete neskôr vyzývajú k reálnemu stretnutiu, ktoré môže viesť k sexuálnemu zneužitiu alebo fyzickému násiliu. Obeťami kybergroomingu sa najčastejšie stávajú deti a mládež do veku 17 rokov.)
          • Ak máš AKÝKOĽVEK problém a nevieš na koho sa obrátiť

Neváhaj ma navštíviť, nezostávaj s problémom sám/sama. Nájdeš ma na 2.poschodí ZŠ oproti 1.A triede v časoch:

Po: 8:00 – 12:00

Ut: 12:30 – 15:30

Str: 8:00 – 13:00

Štvr: 12:30 -15:30

Pia: 8:00-12:00

Alebo ma môžeš kontaktovať na email ivana.sebova@zsstarytekov.sk

Teším sa na Teba :)