Milí naši zberači, aj v tomto školskom roku 2️⃣0️⃣1️⃣9️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ pokračujeme v projekte “Keď vieme, pomôžeme” a zbierame vrchnáčiky z PET fliaš pre Sabinku Fajnorovú💕
Ďakujeme Vám všetkým veľmi pekne.
Zberné miesto je na našej škole pred riaditeľňou viditeľne označené.🤗
Ak máte vrchnáčikov viac, prosíme ich odovzdať pani učiteľke Frederike Kúdelovej, nemusíte ich dávať do krabice.Tu sa dozvieš viac!👇🏼

