• Imatrikulácia prvákov

• 02.01.2020 11:12
      • V septembri zasadli do školských lavíc, možno bojazlivo, možno smelo. A dnes?... Sú z nich ostrieľaní prváci, čo nám dokázali aj na konci októbra na Imatrikulácii prvákov. V deň D sa kultúrny dom zaplnil rodičmi, starými rodičmi a hosťami, ktorí sa prišli pozrieť na našich prváčikov a podporiť ich. Sála sa premenila na rozprávkovú krajinku, do ktorej vstúpili malí prváci s pani učiteľkou, aby nám všetkým predviedli, čo sa od začiatku roka naučili. Keďže sa všetci chceli stať žiakmi našej školy, museli splniť niekoľko úloh, ktoré si pre nich pripravil rytier Riško, ktorý hľadal svoj stratený meč. Po splnení všetkých úloh, ktoré deti zvládli bez problémov sa podarilo za pomoci prvákov nášmu rytierovi nájsť jeho stratený meč. A teraz nastala tá najdôležitejšia časť dnešnej imatrikukácie - prvácky sľub pred pánom riaditeľom a pasovanie za žiakov našej školy. Za odmenu deti dostali veľa pekných darčekov, za ktoré sa chceme srdečne poďakovať všetkým štedrým sponzorom. Z tejto milej slávnosti všetci odchádzali plný radosti a pekných spomienok. Prajeme Vám všetko dobré ...milí naši prváci.

Jana Kosorínová, vychovávateľka

Fotogaléria: