• Zábava za vysvedčenie

• 19.02.2019 18:01
      • Aj naša škola sa 31. januára 2019 stala súčasťou netradičného rozdávania vysvedčenia v Energolande v jadrovej elektrárni Mochovciach. Koho by tentokrát zaujímalo samotné vysvedčenie smiley, keď na nás čakali oveľa lepšie prekvapenia, súťaže a samozrejme youtuberi (Mishkin a Zlý Zajo), ktorí sú pre mladých ľudí vzormi. Energoland je miesto, kde si môžete prezrieť jednotlivé zdroje energie a  ich prínos v jadrovej energetike v boji proti klimatickým zmenám. Zážitkovou formou si žiaci overovali svoje doterajšie poznatky z fyziky,  prácu s PC a rôznymi technológiami.

Ďakujeme za možnosť zúčastniť sa tohto podujatia!

Mgr. Frederika Mészárosová

Fotogaléria:

Fotogaléria na FOTKY GOOGLE.