• HODINA DEŤOM

• 30.01.2019 15:46

• V novembri sa aj naša škola zapojila do zbierky „Hodina deťom.“  Je to celoročná verejná zbierka, ktorá ako symbol spájania sa v prospech detí a mladých ľudí z celého Slovenska funguje nepretržite už 18 rokov a vytvára stabilný a efektívny systém podpory pre deti a mladých ľudí zo všetkých regiónov Slovenska. Pani asistentky Mgr. Ivanka Hajková a Tímejka Szilvásová spolu so žiačkami ôsmeho ročníka Natálkou Andruškovou, Soničkou Hajkovou, Dominikou Šebovou a Emmkou Hajkovou vytvorili dve hliadky, ktorým sa podarilo vyzbierať 159€. Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí prispeli!