• Diktátová olympiáda

• 19.04.2018 15:22
      • Dnes sa štyria naši žiaci zúčastnili mestského kola “Diktátovej olympiády” v Základnej škole sv. Vincenta De Paul v Leviciach. Súťažili v dvoch kategóriách. (1. kategória - 6.-7. ročník, 2. kategória- 8.-9. ročník).
      •

Dnes sa štyria naši žiaci zúčastnili mestského kola “Diktátovej olympiády” v Základnej škole sv. Vincenta De Paul v Leviciach. Súťažili v dvoch kategóriách. (1. kategória - 6.-7. ročník, 2. kategória - 8.-9. ročník).
        Našu školu reprezentovali: Daniel Herc, Laura Číkošová, Emma Hajková, Tamara Lastičová.
        Súťaž pozostávala z troch častí. V prvej časti žiaci písali diktovany diktát, v druhej časti dopĺňali do textu vynechané slová, interpunkciu a v tretej časti mali v texte opraviť chyby.
        Veľmi sa tešíme a gratulujeme Emme Hajkovej ako úspešnej riešiteľke v 1. kategórii a Tamare Lastičovej, ktorá získala 1⃣ miesto v 2. kategórii.

HURÁÁ🏆👌📚📝