• Imatrikulácia prvákov

• 23.03.2018 14:02
      • Veru, je to tak. Prázdniny sa skončili a my sme sa po dvoch pekných letných mesiacoch vrátili späť do školy.  Po krátkom zabehnutí nás čakala milá udalosť – Imatrikulácia žiakov prvého ročníka. Tak, ako je zvykom, aj tento rok sa naši prváci predviedli pred svojimi rodičmi a hosťami, čo sa za krátku dobu stihli v škole naučiť.
      • „Prázdniny sa pominuli, my sme si odpočinuli, škola nás už z diaľky víta“...

Týmito slovami sa začína jedna z detských piesní.

Lesní škriatkovia ich sprevádzali a pomáhali im pri plnení rôznych úloh, ktoré deti hravo zvládli. Na záver slávnosti  pán riaditeľ pasoval prvákov za žiakov našej školy.

Jana Kosorínová, vychovávateľka

Fotogaléria: