| Názov školy | Základná škola Štefana Senčíka, Tekovská 17, Starý Tekov |
| Adresa školy | Tekovská 17, 935 26 Starý Tekov |
| Telefón | 036 / 63 11 011 |
| zakladnaskola@starytekov.sk | |
| WWW stránka | zsstarytekov.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Obecný úrad Starý Tekov |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Petr Mészároš | |||
| ZRŠ | Mgr. Jana Čukovičová | |||
| Vedúca ŠJ | Daniela Tivadárová |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | MuDr. Viktor Faško | |
| pedagogickí zamestnanci | Mgr. Marek Janíček | |
| Mgr. Monika Jenesová | ||
| ostatní zamestnanci | Daniela Tivadárová | |
| zástupcovia rodičov | Ing. Andrea Forgáčová | |
| Ing. Július Herc | ||
| Gabriela Horniaková | ||
| Dana Štefanová | ||
| zástupca zriaďovateľa | Bc. Viktória Mikulajová | |
| iní | Mária Jenesová | |
| Katarína Szalontaiová |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| MZ pre primárne vzdelávanie | PaedDr. Alena Cintulová | ||
| PK PVP | Mgr. Ivana Kubíková | Mat, Fyz, Bio, Che, Thd, See, | |
| PK SVP | Mgr. Michaela Vatrová | Sjl, Anj, Ruj, Dej, Nbv, Etv, Obn, |
Počet žiakov školy: 135
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 11 | 17 | 14 | 10 | 13 | 13 | 17 | 18 | 22 | 135 |
| z toho ŠVVP | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 16 | ||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2013: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2013: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2014
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | ANJ | BIO | CSJ | CVM | D | DEJ | ETV | EV | F | FYZ | GEG | HUV | HV | Hudobná výchova a spev |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II. | 1,06 | 1 | 1 | ||||||||||||
| III. | 1,14 | 1 | 1 | ||||||||||||
| IV. | 1,5 | 1 | 1 | ||||||||||||
| V. | 1,85 | 1,77 | 1,62 | 1 | 2 | 1 | |||||||||
| VI. | 2,85 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1,62 | 1 | ||||||||
| VII. | 2,06 | 2 | 1,82 | 1 | 2,24 | 2,06 | 1 | ||||||||
| VIII. | 2,06 | 1,72 | 1,83 | 1 | 2,11 | 1,39 | |||||||||
| IX. | 2,09 | 1,55 | 2,14 | 1 | 2,68 | 1,86 |
| Trieda | CH | CHE | IFV | INF | M | MAT | NBV | NV | NEJ | OBN | OV | PV | PVC | Pr | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | 1 | |||||||||||||
| II. | 1 | 1,06 | 1 | ||||||||||||
| III. | 1 | 1,36 | 1 | ||||||||||||
| IV. | 1 | 1,8 | 1 | 1 | |||||||||||
| V. | 1 | 2,31 | 1 | 1,62 | |||||||||||
| VI. | 1,92 | 1 | 2,54 | 1 | 1,46 | ||||||||||
| VII. | 1,94 | 1 | 2,53 | 1 | 1,82 | ||||||||||
| VIII. | 2,33 | 1 | 2,11 | 1 | 1,28 | ||||||||||
| IX. | 1,86 | 1 | 2,41 | 1 | 1,64 |
| Trieda | PDA | RMP | RUJ | SJL | SPR | SEE | TCHV | THD | TchV | TSV | TV | TEV | TV | Vl | VLA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| II. | 1 | 1,29 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| III. | 1,14 | 1,57 | 1 | 1 | 1,21 | ||||||||||
| IV. | 1,5 | 1,9 | 1 | 1 | 1,6 | ||||||||||
| V. | 2,15 | 1 | 1 | ||||||||||||
| VI. | 1,62 | 2,54 | 1 | 1 | |||||||||||
| VII. | 1,76 | 2,29 | 1,06 | 1 | 1 | ||||||||||
| VIII. | 1,17 | 1,94 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
| IX. | 2,09 | 2,45 | 1 | 1 |
| Trieda | VUM | VV | VYV | Z |
|---|---|---|---|---|
| I. | 1 | |||
| II. | 1 | |||
| III. | 1 | |||
| IV. | 1 | |||
| V. | 1 | |||
| VI. | 1 | |||
| VII. | 1 | |||
| VIII. | 1 | |||
| IX. |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 11 | 11 | 0 | 0 |
| II. | 17 | 17 | 0 | 0 |
| III. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| IV. | 10 | 10 | 0 | 0 |
| V. | 13 | 13 | 0 | 0 |
| VI. | 13 | 13 | 0 | 0 |
| VII. | 17 | 17 | 0 | 0 |
| VIII. | 18 | 18 | 0 | 0 |
| IX. | 22 | 22 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 11 | 831 | 75,55 | 831 | 75,55 | 0 | 0,00 |
| II. | 17 | 1191 | 70,06 | 1191 | 70,06 | 0 | 0,00 |
| III. | 14 | 1194 | 85,29 | 1194 | 85,29 | 0 | 0,00 |
| IV. | 10 | 671 | 67,10 | 671 | 67,10 | 0 | 0,00 |
| V. | 13 | 1093 | 84,08 | 1093 | 84,08 | 0 | 0,00 |
| VI. | 13 | 850 | 65,38 | 850 | 65,38 | 0 | 0,00 |
| VII. | 17 | 1664 | 97,88 | 1664 | 97,88 | 0 | 0,00 |
| VIII. | 18 | 1834 | 101,89 | 1834 | 101,89 | 0 | 0,00 |
| IX. | 22 | 2782 | 126,45 | 2782 | 126,45 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | 0 | 0 | 0 |
| Prvého ročníka | 1 | ||
| Bežných tried | 8 | ||
| Špeciálnych tried | 0 | ||
| Pre nadaných | 0 | ||
| Spolu | 9 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2014/2015 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2014/2015, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Branno - športový krúžok | 11 | Mgr. Marek Janíček | |
| Dramatický krúžok | 23 | Mgr. Petr Mészároš | |
| Chemický krúžok | 5 | Mgr. Blažena Bónová | |
| Krúžok florbalu | 19 | Mgr. Marek Janíček | |
| Krúžok hry na zobcovú flautu | 12 | Mgr. Mária Jenesová | |
| Matematický krúžok | 10 | Mgr. Ivana Kubíková | |
| Novinársky krúžok | 10 | Mgr. Michaela Vatrová | |
| Počítačový krúžok II. stupeň | 13 | PaedDr. Alena Cintulová | |
| Rezbársky a modelársky krúžok | 15 | František Kosorín | |
| Tanečný krúžok | 25 | Mgr. Monika Jenesová | |
| Turistický krúžok | 39 | Mgr. Zita Nichtová |
Vypracoval: Mgr. Petr Mészároš
V Starom Tekove, 5. októbra 2015
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage