| Názov školy | Základná škola, Tekovská 17, Starý Tekov |
| Adresa školy | Tekovská 17, 935 26 Starý Tekov |
| Telefón | 036 / 63 11 011 |
| zakladnaskola@starytekov.sk | |
| WWW stránka | zsstarytekov.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Petr Mészároš | 0905403418 | ||
| ZRŠ | Mgr. Jana Čukovičová | 036/6311011 |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | MuDr. Viktor Faško | 0903865995 |
| pedagogickí zamestnanci | Mgr. Monika Jenesová | 0944245750 |
| Mgr. Marek Janíček | 0908088268 | |
| ostatní zamestnanci | Daniela Tivadárová | 0905218517 |
| zástupcovia rodičov | Ing. Andrea Forgáčová | 036/6355325 |
| Ing. Július Herc | 0905545862 | |
| Dana Štefanová | 0904534204 | |
| Gabriela Horniaková | 0910904709 | |
| zástupca zriaďovateľa | Bc. Viktória Mikulajová | 0903565932 |
| Katarína Szalontaiová | 0905560181 | |
| Mária Jenesová | 0915758221 | |
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|---|---|---|
| MZ primárneho vzd. | PaedDr. Alena Cintulová | 1.-4. ročník | |
| PK SVP | Mgr. Michaela Vatrová | SJL, DEJ, ANJ, RUJ, HUV, VYV, OBV, ETV, NAV, | |
| PK PVP | Mgr. Katarína Belanová | MAT, FYZ, CHE, THD, INF, SEE, BIO, GEG, |
Počet žiakov školy: 143
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 16 | 10 | 12 | 14 | 16 | 18 | 23 | 14 | 20 | 143 |
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD | 13 | 5 | 6 | 9 | 1 | 34 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2012: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2012: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2013
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | ANJ | BIO | CSJ | CVM | D | DEJ | ETV | EV | F | FYZ | GEG | HUV | HV | CH |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VIII. | 2,21 | 1,93 | 1,86 | 1 | 2,07 | 1,79 | |||||||||
| IX. | 2,2 | 2,6 | 2,75 | 2,2 | 1,65 | ||||||||||
| I. | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II. | 1,1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| III. | 1,42 | 1 | 1 | ||||||||||||
| IV. | 1,29 | 1 | 1 | ||||||||||||
| V. | 1,5 | 1,63 | 2,06 | 1 | 1,69 | 1 | |||||||||
| VI. | 1,72 | 1,78 | 1,89 | 1,72 | 1,5 | 1,06 | |||||||||
| VII. | 2,35 | 1,74 | 2 | 1 | 1,83 | 2,04 | 1,04 |
| Trieda | CHE | IFV | INF | M | MAT | NBV | NV | NEJ | OBN | OV | PV | PVC | Pr | P | PDA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VIII. | 1,79 | 1 | 2,5 | 1 | 1,21 | ||||||||||
| IX. | 2,35 | 1 | 3,1 | 1,1 | 2,65 | 1,4 | |||||||||
| I. | 1 | 1,06 | 1 | 1 | |||||||||||
| II. | 1 | 1,2 | 1 | 1,1 | |||||||||||
| III. | 1 | 1,33 | 1 | 1 | |||||||||||
| IV. | 1 | 1,57 | 1 | 1 | 1,36 | ||||||||||
| V. | 1 | 2,13 | 1 | 1,44 | |||||||||||
| VI. | 1,5 | 1 | 2,28 | 1 | 1,33 | ||||||||||
| VII. | 2,13 | 1 | 2,43 | 1 | 1,61 |
| Trieda | RUJ | SJL | SPR | SEE | TCHV | THD | TchV | TSV | TV | TEV | TV | Vl | VLA | VUM | VV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VIII. | 1,5 | 2,29 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||
| IX. | 2,55 | 1,05 | 1 | ||||||||||||
| I. | 1,13 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II. | 1,4 | 1 | 1 | 1,5 | |||||||||||
| III. | 1,75 | 1 | 1 | 1,67 | |||||||||||
| IV. | 1,79 | 1 | 1 | 1,57 | |||||||||||
| V. | 1,5 | 1 | 1 | ||||||||||||
| VI. | 1,28 | 1,44 | 1 | 1 | |||||||||||
| VII. | 2,09 | 2,17 | 1,04 | 1 | 1 |
| Trieda | VYV | Z |
|---|---|---|
| VIII. | ||
| IX. | ||
| I. | 1 | |
| II. | 1 | |
| III. | 1 | |
| IV. | 1 | |
| V. | 1 | |
| VI. | 1 | |
| VII. | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| VIII. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| IX. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| I. | 16 | 16 | 0 | 0 |
| II. | 10 | 10 | 0 | 0 |
| III. | 12 | 12 | 0 | 0 |
| IV. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| V. | 16 | 16 | 0 | 0 |
| VI. | 18 | 18 | 0 | 0 |
| VII. | 23 | 22 | 1 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VIII. | 14 | 1081 | 77,21 | 1079 | 77,07 | 2 | 0,14 |
| IX. | 20 | 2933 | 146,65 | 2933 | 146,65 | 0 | 0,00 |
| I. | 16 | 1256 | 78,50 | 1256 | 78,50 | 0 | 0,00 |
| II. | 10 | 644 | 64,40 | 644 | 64,40 | 0 | 0,00 |
| III. | 12 | 879 | 73,25 | 879 | 73,25 | 0 | 0,00 |
| IV. | 14 | 666 | 47,57 | 666 | 47,57 | 0 | 0,00 |
| V. | 16 | 1536 | 96,00 | 1536 | 96,00 | 0 | 0,00 |
| VI. | 18 | 1726 | 95,89 | 1726 | 95,89 | 0 | 0,00 |
| VII. | 23 | 2265 | 98,48 | 2262 | 98,35 | 3 | 0,13 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2012/2013 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2012/2013, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Branno - športový krúžok | 9 | Mgr. Marek Janíček | |
| Cvičenia zo slovenského jazyka | 11 | Mgr. Michaela Vatrová | |
| Cyklistický krúžok | 22 | PaedDr. Alena Cintulová | |
| Futbalový krúžok | 8 | Mgr. Marek Janíček | |
| Chemický krúžok | 8 | Mgr. Blažena Bónová | |
| Krúžok anglických piesní | 4 | Mgr. Zita Nichtová | |
| Krúžok florbalu | 12 | Mgr. Miloš Kúdela | |
| Krúžok pletenia a vyšívania | 3 | Mgr. Zita Nichtová | |
| Krúžok šikovných rúk | 14 | Mgr. Veronika Árendášová | |
| Matematický krúžok | 11 | Mgr. Katarína Belanová | |
| Modelársky krúžok | 24 | Mgr. Pavol Goldberger | |
| Novinársky krúžok | 14 | Mgr. Michaela Vatrová | |
| Počítačový krúžok II. stupeň | 8 | PaedDr. Alena Cintulová | |
| Prírodovedný krúžok | 6 | Mgr. Katarína Belanová | |
| Tanečný krúžok | 22 | Mgr. Monika Jenesová | |
| Turistický krúžok | 36 | Mgr. Zita Nichtová | |
| Záujmová činnosť - PC | 20 | Zuzana Lecká | |
| Záujmová činnosť - športová | 11 | Zuzana Lecká | |
| Záujmová činnosť - výtvarná | 15 | Janka Kosorínová |
Vypracoval: Mgr. Petr Mészároš
V Starom Tekove, 25. septembra 2013
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage